Adventi készülődés

2018. dec. 13.

Az adventi időben a keresztény ember szeretné fölkészíteni lelkét Krisztus születésnapjára. Iskolánk adventi lelkinapján is ezen szeretnénk munkálkodni. December 20-a előtt a diákokkal közösen készülünk föl a szentgyónásra, hogy akik már megtehetik éljenek az Isten megbocsájtó szeretetével, így december 20-án Retkes Zsolt atya szavai termékeny talajt találhatnak lelkünkben. Csiszér László testvérünk gitáros zenei szolgálatával segíti közös dicsőítésünket, Istenhez fordulásunkat. A nap zárásaként felidézzük tanulóink segítségével Jézus születéstörténetét a betlehemes pásztorjátékkal. Reméljük, hogy Isten áldásával ez a lelkinap is közelebb vezet bennünket karácsony misztériumához.

Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6400 Kiskunhalas, Áchim András u. 1.

Tel.: (36) 77/421-016

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Fel
Annak érdekében, hogy megkönnyítsük látogatóinknak a weboldal használatát, oldalunk cookie-kat használ. Weboldalunk böngészésével Ön beleegyezik, hogy a számítógépén, illetve mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani. további információ