Adventi készülődés

2018. dec. 13.

Az adventi időben a keresztény ember szeretné fölkészíteni lelkét Krisztus születésnapjára. Iskolánk adventi lelkinapján is ezen szeretnénk munkálkodni. December 20-a előtt a diákokkal közösen készülünk föl a szentgyónásra, hogy akik már megtehetik éljenek az Isten megbocsájtó szeretetével, így december 20-án Retkes Zsolt atya szavai termékeny talajt találhatnak lelkünkben. Csiszér László testvérünk gitáros zenei szolgálatával segíti közös dicsőítésünket, Istenhez fordulásunkat. A nap zárásaként felidézzük tanulóink segítségével Jézus születéstörténetét a betlehemes pásztorjátékkal. Reméljük, hogy Isten áldásával ez a lelkinap is közelebb vezet bennünket karácsony misztériumához.

Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6400 Kiskunhalas, Áchim András u. 1.

Tel.: (36) 77/421-016

Fel