„A játék. Az különös.”

2018. jún. 5.

„A játék. Az különös.”

Idén 15 éves az Egyházmegyei Színjátszó Találkozó

Iskolánk május 30-ára hirdette meg az egyházmegye katolikus iskolái számára az Egyházmegyei Színjátszó Találkozót. Jubilált a Találkozó, hiszen idén 15 éve annak, hogy először megrendezésre került az esemény, melyet azóta is szívvel-lélekkel igazgat Tarné Sári Mária tanárnő. Ebből az alkalomból rövid műsort láthattunk a rendezvény nyitányaként tehetséges diákjainktól, valamint felvételeket tekinthettünk meg a 15 év terméséből. Ezután 7 előadást élvezhetett a közönség, melyek közös rendezőelve Arany János születésének 200. évfordulója volt, így a szerző valamilyen formában mindegyikben megjelent. Iskolánk kettő alkotással is készült az alsó és a felső tagozatos színjátszós tanulók részvételével. A produkciókat Körmöci Petronella, a Szabadkai Népszínház színésze méltatta.

Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6400 Kiskunhalas, Áchim András u. 1.

Tel.: (36) 77/421-016

Fel