Bowlingoztak a Klaszteresek

2019. jan. 15.

Ki gondolná, hogy a bowling az egyik legrégebbi játék a világon? Az ókori Egyiptomból, hozzávetőleg Kr. e. 3200-ból származik. A bowling színes, látványos és rendkívüli népszerűségnek örvendő sport, melyben többkilós golyóval kell letarolni a tíz bábut. Felsős diákokkal-a klaszter program részeként- január 11-én, pénteken próbálhattuk ki ezt az izgalmas játékot.

Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6400 Kiskunhalas, Áchim András u. 1.

Tel.: (36) 77/421-016

Fel